Nazwa pracodawcy:
Medicover Optyk

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019411pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Aleje Jerozolimskie
województwo: mazowieckie

Specjalista / Specjalistka ds. Optyki i Szkoleń

Opis stanowiska

Coś o Tobie:

  • doskonale znasz techniki sprzedaży oraz standardy obsługi klienta w salonie optycznym

  • posiadasz gotowość do pracy mobilnej (głównie na terenie Warszawy i okolic, ale będą pojawiać się wyjazdy do innych miast)

  • potrafisz przekazywać wiedzę w przystępny i skuteczny sposób

  • masz poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta

  • wyróżniasz się inicjatywą i odpowiedzialnością

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze przygotowywania i prowadzenia szkoleń

Wymagania
Twoje zadania:

  • planowanie, przygotowywanie i prowadzenie szkoleń w salonach optycznych  w zakresie obsługi klienta i sprzedaży

  • dbałość o wysoki poziom realizacji wyniku sprzedaży i obsługi klienta wśród pracowników salonów optycznych

  • rekomendowanie i wdrażanie dodatkowych działań mających na celu poprawę jakości obsługi i wzrost sprzedaży

  • raportowanie rezultatów wdrażanych działań

Oferujemy
Proponujemy Ci:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca w terenie)

  • pogłębienie doświadczenia zawodowego w prestiżowej firmie medycznej

  • możliwość dalszego rozwoju poprzez udział w szkoleniach np. Szkoła Trenera i rekrutacjach wewnętrznych

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • bezpłatny dostęp do ponad 5000 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w ramach pakietu Medicover Sport

  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • dostęp do platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne