Nazwa pracodawcy:
Autostrada Eksploatacja S.A.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9018712pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań, ul. Głogowska 431
województwo: wielkopolskie

Młodszy Specjalista ds. Zakupów.

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • analizowanie rynku dostawców,

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców,

  • negocjowanie cen i odpowiedzialność za zakup materiałów,

  • przygotowywanie i monitoring zamówień do dostawców,

  • kontrolowanie zgodności dostaw z warunkami umów,

  • udział w inwentaryzacjach kontrolnych i okresowych,

  • sprawdzanie dokumentacji magazynowej.

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe na kierunku: logistyka, spedycja, transport, ekonomia),

  • dokładność i umiejętność analitycznego myślenia,

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
Oferujemy:

  • pracę w dużej stabilnej firmie,

  • dobre warunki wynagrodzenia,

  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji i doświadczeń zawodowych,

  • prywatną opiekę lekarską,

  • świadczenia socjalne („wczasy pod gruszą”, bony świąteczne, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty podarunkowe dla dzieci, zapomogi, karty Multisport, platforma do nauki języków, platforma wsparcia zdrowia psychicznego),

  • możliwość uczestnictwa w Pracowniczym Programie Emerytalnym,

  • przyjazne środowisko pracy.