Nazwa pracodawcy:
VENS sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019225pra

Miejsce pracy:
Polska, Płock
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. BHP

Opis stanowiska

  • Realizacja obowiązków koordynatora BHP zgodnie z art. 208 KP

  • Realizacja procedury dopuszczania podległych firm wykonawczych do pracy

  • Nadzór BHP nad projektami realizowanymi na terenie firmy: rozbudowa zakładu, uruchamianie nowych linii produkcyjnych

  • Prowadzenie dokumentacji, przygotowywanie raportów z zakresu norm BHP, instrukcji środowiskowych, ocen ryzyka

  • Analiza stanu BHP, potencjalnych wypadków i incydentów, opracowanie rekomendacji działań korygujących

  • Propagowanie wiedzy i szkolenie pracowników w zakresie BHP

  • Nadzór nad przestrzeganiem wymogów BHP w zakresie prawa polskiego i regulacji wewnętrznych

  • Współpraca z działami we wdrażaniu i udoskonalaniu wewnętrznych standardów firmy w zakresie bezpieczeństwa

  • Miejsce pracy: Płońsk

Wymagania

  • Posiadanie kwalifikacji specjalisty ds. BHP

  • Doświadczenie w obszarze nadzoru BHP

  • 4 lata doświadczenia w zakresie obsługi projektów w branży budowlanej i technologicznej

  • Doświadczenie w zakresie nadzorowania projektów w obszarze rozbudowy lub nowych uruchomień w produkcji

  • Znajomość standardów pracy w przemyśle

  • Znajomość przepisów BHP obowiązujących w Polsce

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Formę współpracy: B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Wewnętrzne programy rozwojowe

  • Zdobycie unikatowego doświadczenia

  • Pracę w anglojęzycznym środowisku

  • Kartę Medicover Sport

  • Bezpłatny parking dla samochodów pracowników

  • Elastyczny czas pracy

  • Opiekę konsultanta VENS

Aplikuj, jeżeli szukasz pracy, w której:

  • Docenią Twoje osiągnięcia i zrealizujesz ambicje zawodowe

  • Realnie dobrze zarobisz

  • Respektowany jest work-life balance

  • Panuje przyjazna atmosfera pracy

  • Zdobędziesz unikatowe doświadczenie

  • Podstawą są transparentne zasady współpracy