Nazwa pracodawcy:
Bose-Instal

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019162pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: lubelskie

Kontakt:

Bose-Instal

Wiertacz z możliwością przyuczenia

Opis stanowiska

  • wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła (praca bardzo podobna do wiercenia studni głębinowych)

  • system pracy w tak zwanej delegacji w systemie 3 tygodnie na 1 tydzień

  • wyjazd na wolne i przyjazd z wolnego zawsze do siedziby firmy (Czerwona Niwa koło Sochaczewa)

Wymagania

  • dyspozycyjność

  • nie wymagamy doświadczenia ani wykształcenia

  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie 8000 - 15000 zł w zależności od umowy i stanowiska

  • podjęcie pracy ”od zaraz”

  • stabilność zatrudnienia przez cały rok

  • bezpłatne zakwaterowanie na terenie naszej firmy oraz w delegacji na kwaterach

  • nielimitowany dostęp do internetu

  • możliwość rozwoju osobistego