Nazwa pracodawcy:
ADN Akademia Sp. z o.o. Sp. k.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9017509pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Browary Warszawskie
województwo: mazowieckie

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja, klasyfikacja i księgowanie dokumentów

  • kontrola zobowiązań, należności

  • bieżąca analiza sald kont bilansowych

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, pracownikami

  • sporządzanie deklaracji podatkowych, wykonywanie obowiązków statystycznych

  • ewidencjonowanie projektów dofinansowanych ze środków UE i inne

  • sporządzanie raportów i zestawień dla potrzeb wewnętrznych spółki

  • współudział w tworzeniu polityki rachunkowości, planu kont

  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US)

  • raportowanie do Głównej Księgowej oraz Managerów poszczególnych działów

Wymagania
Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym

  • umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych

  • znajomość co najmniej podstawowa Ustawy o Rachunkowości oraz przepisów podatkowych

  • dobra znajomość arkuszy excel

  • dobra organizacja pracy

Oferujemy
Co oferujemy

  • pracę w profesjonalnym zespole i firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • otwartość i wsparcie ze strony przełożonych i zespołu

  • udział w ciekawych projektach