Nazwa pracodawcy:
EUREA Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019528pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: podkarpackie

Negocjator Terenowy

Opis stanowiska

  • Bezpośredni kontakt i negocjacje z Klientami na wybranym obszarze

  • Pomoc w ustalaniu indywidualnych warunków spłaty i monitorowanie płatności

  • Samodzielna organizacja pracy

  • Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy i Wierzycieli

  • Aktualizowanie informacji o klientach

  • Terminowe raportowanie do centrali Firmy

Wymagania

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Kultura osobista

  • Dobra organizacja pracy

  • Własny środek transportu

  • Licencja detektywa, doświadczenie w windykacji należności lub obsłudze klienta będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej Firmie współpracującej z Wierzycielem obecnym na Polskim rynku od prawie 30 lat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne oraz ryczałtowe

  • Szkolenia dostosowane do potrzeb

  • Możliwość realizacji „zleceń specjalnych” :)

  • Pracę na aplikacji mobilnej

  • Elastyczny czas pracy

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt B2B