Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019591pra

Miejsce pracy:
Polska, Skarbimierz
województwo: opolskie

Specjalista ds. kontroli jakości

Opis stanowiska

Zadania:

  • Kontrola jakości wyrobu gotowego przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi pomiarowych (przyrządy manualne, maszyny CMM, mikroskopy)
  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Analizowanie parametrów produktu/procesu oraz inicjowanie działań korygujących
  • Sporządzanie raportów kontroli jakościowej
  • Nadzór nad wyposażeniem pomiarowym i jego kalibracją

Wymagania:

  • Doświadczenie w kontroli jakości, najlepiej w branży automotive
  • Praktyczna znajomość obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych, w tym CMM
  • Umiejętność sprawnej obsługi arkuszy kalkulacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Gotowość do pracy w systemie systemie 4-brygadowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku, w nowoczesnym, zaawansowanym technicznie parku maszynowym, w klimatyzowanej hali produkcyjnej ze stałą temperaturą
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie posiłków, darmowa, prywatna opieka medyczna, program ubezpieczeń na życie dla pracownika i jego rodziny oraz współfinansowanie karty MultiSport)
  • System poleceń pracowniczych

Oferta dotyczy pracy stałej.