Nazwa pracodawcy:
Italinox Polska Sp.z o.o.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019282pra

Miejsce pracy:
Polska, Czeladź, ul. Będzińska 47
województwo: śląskie

Kierownik Magazynu

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • organizacja pracy i kierowanie podległym zespołem

  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów

  • współpraca z innymi działami firmy: z działem handlowym, działem logistyki oraz działem zaopatrzenia

  • przyjmowanie dostaw

  • nadzór nad sprawdzaniem zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z zamówieniem

  • nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowej

  • utrzymywanie w czystości magazynu

  • przestrzeganie wewnętrznych procedur magazynu

  • odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji.

  • dbanie o przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania
Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem oraz doskonałe zdolności komunikacyjne

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność delegowania zadań

  • dobra organizacja pracy

  • uprawnienia UDT na wózek widłowy

  • samodzielność oraz odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pełny wymiar czasu pracy w godz. 8.00-16.00

  • świadczenia socjalne

  • dofinansowanie do karty Multisport