Nazwa pracodawcy:
Sunreef Venture S. A.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019090pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk, Tarcice 6
województwo: pomorskie

Hydraulik

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Montaż i instalacja systemów hydraulicznych na jachtach zgodnie z wytycznymi projektowymi i normami branżowymi.

  • Diagnozowanie i naprawa usterek w istniejących instalacjach hydraulicznych na jachtach.

  • Testowanie i sprawdzanie poprawności działania zainstalowanych systemów hydraulicznych.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia wysokiej jakości usług hydraulicznych.

Wymagania Wymagania

  • Doświadczenie w instalacji i naprawie układów hydraulicznych.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dokładność i odpowiedzialność w wykonywanych zadaniach.

Oferujemy Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B.

  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy).

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc.

  • Darmowy dojazd z Elbląga.

  • Prywatna opieka medyczna Luxmed za 1zł/mc.

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

  • Premia za polecenie pracownika (500-1000 PLN).