Nazwa pracodawcy:
Formanway

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019435pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: warmińsko-mazurskie

Kontakt:

Formanway

Area Sales Manager

Opis stanowiska
Zadania:

  • Aktywna sprzedaż produktów premium firmy (zarówno nowych urządzeń jak i umów serwisowych) na powierzonym terenie (ustalonym w zależności od miejsca zamieszkania)

  • Identyfikowanie możliwości sprzedażowych, przygotowanie ofert handlowych, prezentowanie ich Klientom oraz prowadzenie negocjacji

  • Wsparcie Klienta od strony technicznej oraz handlowej i zapewnienie kompleksowej obsługi

  • Utrzymywanie i rozwój relacji biznesowych z dotychczasowymi Klientami firmy oraz budowanie relacji z nowymi

  • Regularne raportowanie kluczowych wskaźników sprzedaży oraz monitorowanie trendów rynkowych

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży w branży technicznej, przemysłowej

  • Doświadczenie z obszaru sprężonego powietrza – must have

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, min. poziom B2

  • Czynne prawo jazdy kategorii B oraz chęć do podróży służbowych

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i priorytetami, samodzielność w działaniu, proaktywna postawa

  • Nastawienie na cel, otwartość, chęć pogłębiania wiedzy technicznej i rozwoju kompetencji sprzedażowych

  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

  • Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku

  • Pozytywna energia : )

Oferujemy
Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód (również do użytku prywatnego)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Kartę sportową / system kafeteryjny / dofinansowanie do wczasów pod gruszą

  • Możliwość stałego pogłębiania wiedzy technicznej i rozwoju kompetencji zawodowych

  • Dynamiczne środowisko pracy

  • Przyjazną i pozytywną atmosferę pracy :)

  • Pracę zdalną z zacisza domowego plus spotkania F2F z Klientami

Etapy procesu rekrutacyjnego:

  • Rozmowa z rekruterem z ForManWay

  • Rozmowa telefoniczna i Spotkanie Online/F2F z bezpośrednim przełożonym po stronie Klienta

  • Decyzja :)