Nazwa pracodawcy:
Trenkwalder

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9018949pra

Miejsce pracy:
Holandia, Helmond
województwo: zagranica

Kontakt:

Trenkwalder

Technik utrzymania ruchu / Mechanik (m/k)

Opis stanowiska
Zakres zadań:

  • usuwanie awarii na liniach produkcyjnych i przeprowadzanie konserwacji zapobiegawczej,

  • wprowadzanie ulepszeń i/lub zmian w maszynach,

  • zapewnienie maksymalnej dostępności technicznej i niezawodności maszyn i instalacji budowlanych,

  • będziesz aktywnie uczestniczyć w instalacji i uruchomieniu parku maszynowego,

  • rejestrowanie powiązanej administracji w programach konserwacji,

  • przeprowadzanie inspekcji strukturalnych w oparciu o listy kontrolne.

Wymagania
Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku Technik/Inżynier utrzymania ruchu,

  • doświadczenie w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem,

  • gotowość do pracy zmianowej i wykonywania konserwacji zapobiegawczej w soboty co 3 tygodnie,

  • znajomość przynajmniej języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • znajomość j. holenderskiego będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane:

  • osoby mieszkające w Helmond lub okolicy,

  • wykształcenie zawodowe w kierunku Inżynier-Mechanik i/lub Inżynier-Elektryk.

Oferujemy
Oferujemy:

  • wynagrodzenie miesięczne od 2750-4000€ brutto (wypłacane tygodniowo), w zależności od doświadczenia,

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania (koszty zakwaterowania pozostają po stronie pracownika),

  • dodatek wakacyjny,

  • holenderska umowa o pracę tymczasową,

  • możliwość zatrudnienia bezpośredniego po okresie próbnym.