Nazwa pracodawcy:
Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019348pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Informatyk - wdrożeniowiec

Opis stanowiska
Zakres zadań podstawowych:

  • prowadzenie projektów związanych z utrzymaniem i rozwojem systemu ERP BPSC Impuls, Siemens,

  • zarządzanie projektami wdrożeniowymi w Spółce,

  • koordynowanie prac dot. systemu BPSC Impuls w zakresie nadzoru aplikacyjnego,

  • tworzenie raportów, planowanie, opracowywanie analiz funkcjonalnych istniejących procesów operacyjnych oraz analiza potrzeb związanych z rozwojem działalności Systemu ERP,

  • współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie prawidłowego funkcjonowania Systemu ERP,

  • współpraca z dostawcami oprogramowania w zakresie bieżącego użytkowania systemu.

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie o profilu informatycznym,

  • podstawowa wiedza z zakresu struktur sieci komputerowych i konfiguracji serwerów,

  • znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych SQL,

  • podstawowe doświadczenie z językami: Java, PHP, C++,

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych,

  • znajomość języka angielskiego w zakresie niezbędnym do korzystania z dokumentacji,

  • mile widziana znajomość systemu IMPULS.

Oferujemy
Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej, z wysokimi standardami jakości,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),

  • pakiet świadczeń socjalnych.