Nazwa pracodawcy:
ERGOS sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019417pra

Miejsce pracy:
Polska, Brodnica
województwo: kujawsko-pomorskie

Regionalny przedstawiciel handlowy - branża OZE (pompy ciepła, fotowoltaika)

Opis stanowiska
Rozmowa rekrutacyjna odbędzie się w siedzibie firmy w Brodnicy

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Podpisywanie umów z klientami

  • Raportowanie działań i wyników

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami

  • Dbanie o rozwój i wizerunek firmy

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu ERGOS

Wymagania
Nasze wymagania

  • Umiejętności handlowe i gotowość do przyswajania nowej wiedzy

  • Znajomość branży OZE

  • Dyspozycyjność również w godzinach popołudniowych

  • Uczciwość i wytrwałość w dążeniu do celu

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kategorii B

Wymagane doświadczenie w sprzedaży w branży fotowoltaicznej lub pomp ciepła

Oferujemy
To oferujemy

  • Wiedz, że nie jesteśmy kolejną firmą oferującą szeroki pakiet benefitów. Uczciwie podchodzimy do sprawy i solidnie dzielimy się tym co razem wypracujemy. Jeżeli jesteś rzetelną osobą dołącz do nas, a za efekty swojej pracy otrzymasz bardzo wysoką prowizję od sprzedaży, bez górnej granicy.

  • Jedne z najniższych, często najniższe ceny bazowe za instalacje w Polsce

  • Wysokie prowizje

  • Wypłatę wynagrodzeń bez opóźnień, zawsze zgodnie z terminem

  • Rzetelną i solidną realizację, co znacząco ułatwia pozyskiwanie poleceń

  • Materiały ułatwiające sprzedaż (min. foldery drukowane, kalkulator wycen, mapa realizacji)

  • Uczciwą partnerską współpracę, przeczytaj o nas opinie w Google

  • Pracę w oparciu o kontrakt B2B lub umowę zlecenia

  • Dostęp do firmowej platformy informacyjnej z kompletem materiałów, które pozwolą Ci o każdej porze dnia i nocy zamknąć sprzedaż

  • Możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Kierownika Zespołu Handlowego / Kierownika Regionu / Dyrektora Handlowego