Nazwa pracodawcy:
SAWIMED Sp. z o. o.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019339pra

Miejsce pracy:
Polska, Sawice-Wieś, ul. Ogrodowa 20,
województwo: mazowieckie

Lekarz Rehabilitacji Medycznej / Neurolog

Opis stanowiska
Zakres obowiązków

  • kompleksowa opieka nad Pacjentami;

  • kwalifikacja, przyjmowanie i wypis z Oddziałów;

  • dbałość o wysokie standardy medyczne obowiązujące w placówce.

Wymagania
Wymagania

  • tytuł lekarza specjalisty;

  • prawo wykonywania zawodu;

  • znajomość obsługi komputera;

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;

  • otwartość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Oferujemy
Oferujemy

  • stabilną pracę w interdyscyplinarnym zespole (lekarze i terapeuci różnych specjalności);

  • elastyczne formy zatrudnienia;

  • spokojną i przyjazną atmosferę;

  • pracę w komfortowych warunkach;

  • możliwość zakwaterowania w pobliżu placówki.