Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019087pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Inspektor Kontroli Jakości

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Analiza dokumentacji i wymagań dotyczących projektu.

  • Współpraca z klientami i instytucjami nadzorującymi w kwestiach jakości i testów.

  • Ocena jakości produktów oraz raportowanie.

  • Wspólne tworzenie planów kontroli i pomiarów z zespołem.

  • Prowadzenie analiz związanych z procesem odbioru i jakości.

  • Nadzór nad wskaźnikami jakości i przeprowadzanie kontroli.

  • Współpraca w zakresie postępów projektu z odpowiednimi działami.

  • Wystawianie dokumentów o brakach w produkcji i przeglądanie reklamacji.

Wymagania
Wymagania:

  • Średnie wykształcenie techniczne.

  • Min. 2 lata doświadczenia w branży.

  • Znajomość konstrukcji i testowania kadłubów, rur itp.

  • Komunikatywny angielski.

  • Znajomość regulacji i umiejętność pracy zgodnie z ISO 9001:2015.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży.

  • Certyfikat VT2 z badań wizualnych.

  • Znajomość specyfikacji AQAP 2110:2016 oraz WSK.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Stabilną pracę na umowę o pracę.

  • Ubezpieczenie grupowe i kartę MultiSport.

  • Współpracę z wiodącymi firmami w branży.

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, szkolenia, kursy i konferencje.