Nazwa pracodawcy:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019369pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Webmaster

Opis stanowiska

Segment sprzedaży produktów szkoleniowych dla szkół

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za zawartość i aktualność treści stron internetowych przy wykorzystaniu systemów typu CMS

  • Analiza ruchu na stronie i efektywności działań SEM

  • Prowadzenie powierzonych kampanii marketingowych w Internecie w ramach strategii promocji produktu

  • Projektowanie i realizowanie kampanii marketingowych – newslettery, display, SM, nastawionych na pozyskiwanie nowych (lead generation) i utrzymanie obecnych Klientów

  • Monitorowanie skuteczności realizowanych działań i rekomendowanie rozwiązań

  • Współpraca z działem sprzedaży i innymi działami w strukturze firmy

Wymagania
Oczekiwania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w e-marketingu, na podobnym stanowisku

  • Znajomość systemów typu CMS, szczególnie Wordpressa

  • Podstawowa znajomość HTML, umożliwiająca wychwytywanie błędów w kodzie i realizację szybkich poprawek

  • Podstawowa znajomość narzędzi ze środowiska Google tj: Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console

  • Doświadczenie w pracy z grafikami

  • Umiejętność kreowania przekazu

  • Dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Zorientowanie na osiągnięcie wyznaczonych celów i otwartości na zmiany

  • Zainteresowanie nowymi technologiami

Mile widziane:

  • Znajomość specyfiki branży wydawniczej

  • Znajomość systemów do nauczania zdalnego tj. Moodle

  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM/MA np. Hubspot lub podobne

  • Doświadczenie w pracy z domami mediowymi i agencjami interaktywnymi

Oferujemy
Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie promującej nowoczesność w edukacji

  • Współpracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem

  • Umowę o pracę i system premiowy

  • Możliwość rozwoju kompetencji na stanowisku

  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu dla swojej rodziny oraz dodatkowe benefity (ubezpieczenie na życie, karta sportowa)