Nazwa pracodawcy:
Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9018913pra

Miejsce pracy:
Polska, Wola Mrokowska
województwo: mazowieckie

Młodszy Technolog

Opis stanowiska
Główne zadania:

  • projektowanie produktów zgodnie z technologią wytwarzania oraz wdrażanie ich na produkcję,

  • praca nad produktami – modyfikacje w celu poprawy jakości oraz zmniejszenia kosztów,

  • optymalizacja oraz usprawnienie procesów, określanie możliwości produkcyjnych,

  • praca z dokumentacją 2D/3D, instrukcjami produkcyjnymi oraz kalkulacjami cenowymi,

  • uzupełnianie i aktualizowanie informacji w systemach planowania produkcji oraz ERP.

Wymagania
Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • modelowanie w programach 3D (Inventor lub Solid Works),

  • znajomość programu AutoCad oraz zasad wykonywania dokumentacji 2D,

  • znajomość zagadnień i procesów technologicznych,

  • mile widziane doświadczenie związane z technologią produkcji.

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • zdobywanie nowych doświadczeń oraz poznanie innowacyjnych rozwiązań,

  • niezbędny sprzęt i narzędzia pracy,

  • przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i wsparciu zespołu,

  • świadczenia z funduszu socjalnego,

  • dofinansowanie posiłków,

  • dostęp do programu MultiSport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.