Nazwa pracodawcy:
Dussmann Polska Sp.z o.o.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9018871pra

Miejsce pracy:
Polska, Rybnik
województwo: śląskie

Kierownik Restauracji (stołówka pracownicza)

Opis stanowiska
Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Samodzielne prowadzenie restauracji pracowniczej, zgodnie z wytycznymi umowy z klientem,

  • Zarządzanie pracą podległego Zespołu; kontrola czasu pracy, rekrutacja,

  • Nadzór i kierowanie strefą produkcji oraz obsługą Klienta,

  • Kontrola i zarządzanie kosztami obiektu, prowadzenie rozliczeń, kontrola dostaw i stanów magazynowych,

  • Aktywne dążenie do podniesienia rentowności kontraktu,

  • Raportowanie wyników do przełożonych,

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem,

  • Współpraca z Szefem Kuchni w celu dostarczenia wysokiej jakości usług.

Wymagania
Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w gastronomii (preferowane: gastronomia zamknięta),

  • Wykształcenia minimum średniego, preferowane wykształcenie kierunkowe,

  • Znajomość zagadnień HACCP oraz prawa pracy,

  • Dobrej znajomości MS Office,

  • Umiejętności liderskich w zakresie zarządzania ludźmi,

  • Dobrej organizacja pracy,

  • Silnej motywacji wewnętrznej i nastawienia na realizację celów.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia, atrakcyjny system premiowy,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji,

  • Benefity pozapłacowe (możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej, pakietu sportowego),

  • Bezpłatne posiłki pracownicze,

  • Praca od poniedziałku do piątku,

  • Niezbędne narzędzia, dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie Naszego zespołu,

  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji,

  • Profesjonalne szkolenia.