Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019057pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Naprawa maszyn (w tym pras i wtryskarek) oraz szybkie reagowanie na awarie.

  • Regularne przeglądy i konserwacja urządzeń.

  • Dbałość o sprawność maszyn i zapobieganie usterkom.

  • Zamawianie części zamiennych.

  • Instalacja i uruchamianie nowych maszyn.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe.

  • Znajomość hydrauliki i pneumatyki.

  • Umiejętność czytania dokumentacji i rysunków technicznych.

  • Uprawnienia do obsługi urządzeń do 1kV.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę.

  • Elastyczny grafik.

  • Rozwój zawodowy i zdobywanie uprawnień.