Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019408pra

Miejsce pracy:
Polska, Wałbrzych
województwo: dolnośląskie

Operator maszyn/ Ustawiacz frezarek CNC

Opis stanowiska Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, w przyjaznej atmosferze

  • Pracę w ciekawym i innowacyjnym obszarze, w intensywnie rozwijającej się branży

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Dodatki płacowe, w tym: premie, dodatek dojazdowy, dodatek do pracy w systemie 4-brygadowym

  • Benefity pozapłacowe, w tym: dofinansowanie posiłków, pakiet sportowy, prywatną opiekę medyczną, preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS

  • Komfortowe zaplecze socjalne

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC do obróbki skrawaniem metali

  • Wykształcenie techniczne

  • Umiejętność samodzielnego dobierania  parametrów obróbki, ustawienia narzędzi oraz diagnozowania i usuwania ewentualnych problemów technicznych

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego maszynowego

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i obsługa urządzeń pomiarowych

  • Podstawowa znajomość obsługi sterowania MAZATROL oraz doświadczenie we frezowaniu w więcej niż trzech osiach

  • Mile widziane dodatkowe szkolenia z zakresu obsługi maszyn CNC

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym 12-godzinnym w rozkładzie: 3 dni pracy – 3 dni wolne

Główne zadania:

  • Obsługa i programowanie pięcioosiowych frezarek CNC

  • Samodzielne ustawienie maszyny CNC

  • Uruchomienie procesu produkcji oraz zapewnienie wysokiej jakości detali zgodnych z rysunkiem technicznym

  • Współpraca z zespołem technologów i specjalistów kontroli jakości w celu osiągnięcia wymaganej jakości i tolerancji

  • Monitorowanie procesu obróbki oraz dokonywanie ewentualnych korekt

  • Dbałość o zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.