Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019069pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Kierownik Produkcji

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie materiałów potrzebnych do produkcji i realizacja planu,

  • Nadzór nad maszynami, ich regulacja, uruchamianie produkcji, zgłaszanie awarii,

  • Ewentualna obsługa maszyn i narzędzi,

  • Zarządzanie zespołem: organizacja pracy, szkolenia, oceny, motywowanie,

  • Implementacja narzędzi HPS i celów w swoim obszarze,

  • Kontrola przestrzegania zasad bezpieczeństwa i jakości,

  • Dbanie o porządek i standardy „5S” w pracy.

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w produkcji,

  • Umiejętności zespołowe,

  • Organizacja własnej pracy i pracy zespołu,

  • Elastyczność w dynamicznym środowisku,

  • Praca pod presją czasu,

  • Rozwiązywanie problemów,

  • Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Szkolenia.

  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie.

  • Atrakcyjne benefity.