Nazwa pracodawcy:
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019552pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Koordynator / Koordynatorka ds. logistyki

Opis stanowiska
Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów;

  • zapewnienie terminowości dostaw do klienta i jej zgodności z zamówieniem;

  • sprawny przebieg procesu reklamacji;

  • przyjęcie towaru do sklepu - jego kontrolę ilościową i jakościową;

  • bezpieczne i zgodne z przepisami BHP dostarczenie towaru do działów handlowych;

  • koordynację bieżącego funkcjonowania działu.

Wymagania
Kogo szukamy?

  • lubisz pracę z klientami;

  • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;

  • bierzesz odpowiedzialność za to co robisz;

  • lubisz działać zespołowo;

  • skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony;

  • chętnie dzielisz się wiedzą i zdobywasz nowe doświadczenia;

  • jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań;

  • masz doświadczenie w pracy w magazynie.

Oferujemy
Twoje benefity w Ekipie Leroy Merlin:

  • Premię za progresję;

  • Udział w wynikach i akcjonariat;

  • Fundusz mieszkaniowy;

  • Dofinansowanie do termomodernizacji;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • eTutor - platforma do nauki języków obcych;

  • Kafeteria benefitów MyBenefit;

  • Rabat na zakupy;

  • Telefon służbowy.