PEBOS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019606pra

Miejsce pracy:
Polska, Bydgoszcz, CH Rondo
województwo: kujawsko-pomorskie

Kierownik Punktu Sprzedaży Plusa i Polsat BOX

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Obsługa Klientów Plusa i Polsat Box w Punkcie Sprzedaży

  • Koordynacja pracy zespołu oraz obsługa systemu raportowo-sprzedażowego

  • Wspieranie bieżących działań sprzedażowych

  • Bieżąca komunikacja z siecią sprzedaży i firmami współpracującymi

  • Obsługa mailowych skrzynek interwencyjnych

  • Sporządzanie analiz sprzedażowych

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach

Wymagania Wymagania

  • Umiejętność współpracy z Klientami i oferowanie im kompleksowych rozwiązań

  • Nastawienie na realizację ambitnych celów biznesowych i umiejętność ich osiągania

  • Chęć uczenia się i rozwijania kompetencji sprzedażowych

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem

Oferujemy Oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Pakiet szkoleń rozwojowych.

  • Premię uzależnioną od wyników.

  • Program motywacyjny.

  • Konkursy z nagrodami.

  • Opiekę medyczną.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Kartę MultiSport.