Nazwa pracodawcy:
Apleona Polska sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9018907pra

Miejsce pracy:
Polska, Niepołomice
województwo: małopolskie

Specjalista ds. automatyki

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Monitorowanie i utrzymanie systemów automatyki przemysłowej;

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii;

  • Prowadzenie regularnych przeglądów technicznych;

  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych;

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia efektywności procesów produkcyjnych.

Wymagania
Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie techniczne (automatyka, elektryka, mechatronika);

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu automatyki;

  • Doświadczenie w diagnostyce, naprawach, przeglądach, remontach oraz modernizacjach w środowisku maszyn produkcyjnych;

  • Znajomość sterowników PLC (np. Siemens);

  • Umiejętność analizy programów w sterownikach PLC;

  • Mile widziana znajomość zasady działania i obsługi napędów elektrycznych;

  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej (m.in. schematy zasilania i sterowania elektrycznego) oraz praktyczna umiejętność aktualizacji dokumentacji;

  • Umiejętność skutecznego diagnozowania przyczyn i rozwiązywania problemów oraz tworzenia raportów z działań;

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Dodatek za pracę w systemie 3-zmianowym;

  • Dofinansowanie do szkoleń specjalistycznych;

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez Pracodawcę;

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie;

  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego (Medicover, MultiSport);

  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS (wczasy pod gruszą, świąteczna zapomoga socjalna);

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.