Nazwa pracodawcy:
mBank S.A.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019129pra

Miejsce pracy:
Polska, Częstochowa, ul. Jasnogórska 7
województwo: śląskie

Kontakt:

mBank S.A.

Doradca / Doradczyni ds. klientów korporacyjnych

Opis stanowiska

lokalizacja i tryb pracy: Częstochowa, placówka przy ulicy Jasnogórskiej 79

forma zatrudnienia / wymiar pracy: umowa o pracę, pełen etat

zespół / dział:  Departament Dużych Przedsiębiorstw. Do naszego oddziału korporacyjnego poszukujemy profesjonalnego doradcy, który dołączy do zespołu doświadczonych doradców i analityków sprzedażowych odpowiadających za opiekę nad portfelem klientów korporacyjnych - przedsiębiorstw powyżej 60 mln przychodów. Dołączysz do zaangażowanych ludzi, wzajemnie się wspierających, dzielących wiedzą. Bardzo ważna dla tego zespołu jest dobra atmosfera w pracy, optymizm w podejściu do realizacji celów i dobre relacje z klientami z województwa śląskiego i łódzkiego.

  • budowanie relacji - aktywne docieranie do nowych klientów i dbanie o relacje biznesowe z nowymi i obecnymi klientami

  • regularna współpraca z pracownikami oddziałów korporacyjnych

  • rozpoznawanie potrzeb i przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla klientów

  • tworzenie strategii rozwoju współpracy z klientami

  • zwiększanie cross-sellingu w grupie mBanku

Wymagania Wymagania

  • masz doświadczenie w prowadzeniu rozmów biznesowych

  • jesteś osobą odważną i masz głowę pełną pomysłów w zakresie metod dotarcia do klienta

  • z optymizmem podchodzisz do realizacji swoich zadań

  • sprzedaż to jest obszar, w którym czujesz się swobodnie

  • masz czynne prawo jazdy kat. B​

mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe związane z opieką nad portfelem klientów korporacyjnych

  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych, znajomość produktów i usług finansowych​

  • znajomość rynku lokalnego

  • znajomość języka angielskiego

  • znajomość przepisów przeciwdziałania praniu pieniędzy i compliance

Oferujemy
Od nas dostaniesz:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Konkursy sprzedażowe

  • Jasną ścieżkę kariery

  • Przejrzysty system wynagradzania

  • Rozbudowany system adaptacyjny

  • Dofinansowanie do świąt  i wypoczynku