Nazwa pracodawcy:
ESKULAP

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019438pra

Miejsce pracy:
Polska, Balice
województwo: małopolskie

Kontakt:

ESKULAP

Pracownik magazynu - pakowanie zamówień w sklepie internetowym

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • pakowanie skompletowanych zamówień

  • przygotowanie zamówień do wysyłki,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,

  • współpraca z pozostałymi działami.

Wymagania Wymagania

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

  • Skrupulatność i dokładność,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane),

  • Znajomość programów Subiekt GT, Baselinker (mile widziane).

Oferujemy Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uwarunkowane od doświadczenia, premie,

  • ubezpieczenie zdrowotne,

  • ubezpieczenie na życie,

  • kartę Multisport,

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.