Nazwa pracodawcy:
KGL S.A.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019285pra

Miejsce pracy:
Polska, Czosnów
województwo: mazowieckie

Kontakt:

KGL S.A.

Kontroler Jakości

Opis stanowiska
Oferujemy:

  • wdrożenie pod nadzorem doświadczonych pracowników

  • pracę w systemie zmianowym

  • prywatną opiekę medyczną Medicover

  • kartę Multisport

  • ubezpieczenie grupowe PZU

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Wymagania
Twój zakres obowiązków:

  • badanie jakości i zgodności surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych z obowiązującymi standardami i procedurami

  • nadzór nad dokumentacją jakościową

  • kontrola procesu produkcyjnego na zgodność z wymaganiami

  • nadzór nad wyrobem niezgodnym

  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

  • wsparcie działu produkcji w codziennym rozwiązywaniu problemów

  • wewnątrzzakładowe badania z wykorzystaniem sprzętu laboratoryjnego

Oferujemy
Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe

  • mile widziane doświadczenie w obszarze kontroli jakości

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w pracy

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • umiejętność pracy w grupie

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym