Nazwa pracodawcy:
Ziko Apteka Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9018982pra

Miejsce pracy:
Polska, Nowa Sól
województwo: lubuskie

Technik Farmaceutyczny

Opis stanowiska

Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie farmaceutyczne

  • Otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

  • Znajomość programu Kamsoft będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Szkolenia e-learningowe

  • Atmosfera oparta na współpracy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Motywujący system premiowy

  • Karta sportowa

  • Premia za polecanie przyjaciół

  • Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej farmaceuty

  • Bezpieczne warunki pracy