Nazwa pracodawcy:
SIM Opolskie Południe

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019582pra

Miejsce pracy:
Polska, Prudnik
województwo: opolskie

Specjalista / Specjalistka ds. inwestycji

Opis stanowiska

  • Nadzór nad realizowaną dokumentacją projektową oraz procesem budowlanym.

  • Pomoc przy tworzeniu dokumentacji przetargowej oraz przygotowywanie zapytań ofertowych.

  • Przygotowywanie raportów z realizacji inwestycji.

  • Komunikacja telefoniczna i mailowa z urzędami, projektantami oraz pozostałymi stronami procesu budowlanego.

  • Weryfikacja i rozliczanie kontraktów budowlanych.

  • Nadzór nad procesami administracyjnymi związanymi z realizacją Inwestycji.

  • Przygotowywanie harmonogramów oraz planów inwestycyjnych.

Wymagania

  • Umiejętność organizacji pracy.

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

  • Skrupulatność i odpowiedzialność.

  • Doświadczenie minimum rok na podobnym stanowisku - reszty Cię nauczymy :)

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Mile widziane uprawnienia budowlane lub projektowe - nie jest to warunek konieczny.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność logicznego myślenia.

  • Minimum średnie wykształcenie (mile widziane techniczne).

Oferujemy

  • Adekwatne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne),

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

  • Stabilna forma zatrudnienia.

  • Wsparcie ze strony współpracowników.