Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019366pra

Miejsce pracy:
Polska, Brzeg
województwo: opolskie

Operator maszyn produkcyjnych

Opis stanowiska Miejsce pracy: Skarbimierz

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych – wykonywanie przezbrojeń, ustawianie maszyn, zmiana parametrów
  • Nadzorowanie pracy maszyn i kontrola procesu produkcyjnego
  • Wizualna kontrola jakości wyprodukowanego detalu
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

Wymagamy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Doświadczenia w przezbrajaniu lub naprawie maszyn

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji: czynny udział w rozbudowie zakładu – nowa hala produkcyjna, nowe maszyny
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z naszym Klientem
  • Zorganizowany transport pracowniczy z miejscowości (Grodków, Brzeg, Popielów, Lewin Brzeski, Wiązów, Lubsza)
  • Pakiet benefitów m.in. kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karty przedpłacone, paczki świąteczne, dofinansowanie wypoczynku
  • Pakiet szkoleń i możliwość uzyskania uprawnień
  • Możliwość realnego rozwoju i awansu
  • Program rekomendacji pracowników

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.