Nazwa pracodawcy:
Uniwersytet Wrocławski

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019249pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław, ul. Fryderyka Joliot-
województwo: dolnośląskie

Specjalista / Specjalistka w Dziekanacie Wydziału Biotechnologii

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska: specjalista

Wymiar etatu: pełny etat (umowa o pracę na czas określony w celu zastępowania nieobecnego pracownika)

Liczba etatów: 1

Główne obowiązki

  • Prowadzenie dokumentacji dot. studentów oraz procesu dydaktycznego.

  • Bieżąca obsługa studentów w dziekanacie oraz poprzez kontakt mailowy.

  • Obsługa administracyjna praktyk studenckich.

  • Udział w procesie organizacji dydaktyki.

Wymagania
Wykształcenie

  • Wyższe lub średnie.

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie wyższe oraz 4-letnie doświadczenie zawodowe lub wykształcenie średnie oraz 8-letnie doświadczenie zawodowe.

  • Doświadczenie w pracy biurowej, umiejętność prowadzenia dokumentacji.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, na poziomie komunikatywnym.

  • Znajomość środowiska Office 365.

Wymagania pożądane

  • Doświadczenie w pracy w dziekanacie publicznej szkoły wyższej.

  • Znajomość specyfiki pracy z programami wspomagającymi proces obsługi toku studiów (typu USOS).

  • Znajomość specyfiki organizacji dydaktyki na studiach eksperymentalnych.

Oferujemy
Oferujemy

  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni.

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).

  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”.

  • Możliwość skorzystania z karty multisport.

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej.

  • Dofinansowanie wypoczynku.

  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci.

  • Preferencyjne pożyczki.