Nazwa pracodawcy:
Orange Polska S.A.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019393pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Account Manager (Hunter)

Opis stanowiska

  • tworzenie i realizacja strategii pozyskiwania Klientów B2B

  • doradztwo w zakresie zaawansowanych rozwiązań telekomunikacyjnych

  • tworzenie i rekomendacja niestandardowej i konwergentnej oferty handlowej projektów sprzedażowych Mobile/Data/FIX

  • prowadzenie negocjacji, zawieranie umów sprzedażowych z klientami

  • realizacja celów sprzedażowych przychodowych i ilościowych

  • cykliczne raportowanie w oparciu o systemy raportowe i sprzedażowe

  • podnoszenie swoich kompetencji z zakresu usług telekomunikacyjnych

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej do Klientów Biznesowych, najlepiej w branży Telco lub ICT

  • umiejętność interpretacji modelu biznesowego Klienta oraz budowania mocnych relacji z osobami decyzyjnymi

  • umiejętność dobierania najlepszych rozwiązań dla Klientów uwzględniając ich przyszłe potrzeby zakupowe

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji potwierdzone sukcesami

  • umiejętność współpracy między obszarami w firmie

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa i premia jakościowa (uzależniona od realizacji celów jakościowych)

  • wsparcie dedykowanego menedżera oraz eksperta

  • współpraca w oparciu o kontakt B2B