Nazwa pracodawcy:
WBS Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9018994pra

Miejsce pracy:
Polska, Sławków, 30 km od Katowic
województwo: śląskie

Konstruktor

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Sławków (woj. śląskie) - 30 km od Katowic

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Projektowanie i konstruowanie nowych produktów oraz wprowadzanie zmian i poprawek w już istniejących.

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych poprawiających jakość produktu lub redukujących jego koszt.

  • Wykonywanie modeli 3D oraz rysunków 2D.

  • Wdrażanie nowych produktów do produkcji.

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych.

  • Szukanie rozwiązań technicznych / ulepszeń.

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną.

  • Opracowywanie kalkulacji i wycen wytworzenia produktu.

Wymagania
Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Dobra znajomość rysunku technicznego.

  • Wiedza w zakresie właściwości plastycznych stali oraz metod jej obróbki.

  • Analityczne myślenie i umiejętność sprawnych obliczeń szacunkowych.

  • Znajomość formatu i obiegu dokumentacji dot. wyrobów wewnątrz organizacji.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Umiejętność organizacji pracy.

  • Znajomość 3D Solid Edge oraz Autocad (mile widziane).

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Dofinansowanie do kosztów dojazdów.

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego i na życie.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.