Nazwa pracodawcy:
WKS DUNA POLSKA Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019381pra

Miejsce pracy:
Polska, Będzin
województwo: śląskie

Inżynier Projektu

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Będzin - Łagisza

Wymagania
Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie dokumentacji projektowej

  • Nadzór nad przydzielonymi projektami

  • Opracowywanie oraz uzgodnienie harmonogramu prac realizowanych projektów

  • Organizowanie spotkań projektowych

  • Udział we wszystkich stadiach projektu

  • Planowanie, przygotowanie i realizacja prac zgodnie z warunkami technicznymi i harmonogramem pracy

  • Współpraca z klientami i podwykonawcami w zakresie realizacji projektów

  • Bieżący monitoring jakości i zakresu wykonanych prac, kontrola postępu prac podwykonawców, zgodność z harmonogramem

  • Nadzór na wykonywanymi pracami podwykonawców

  • Stosowanie się do ustaleń dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością i BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne

  • Doświadczenie w dziale projektów

  • Język węgierski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Przyjazną atmosferę

  • Prywatna opieka medyczna, karta multisport

  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego