Nazwa pracodawcy:
Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019351pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Specjalista ds. płac i kadr

Opis stanowiska
Zakres zadań podstawowych:

  • naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych oraz innych świadczeń pracowniczych na podstawie przepisów płacowych, podatkowych oraz ZUS,

  • naliczanie i dokonywanie wszelkich potrąceń z wynagrodzenia, w tym zajęć komorniczych oraz sądowych,

  • sporządzanie list płac, prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów, wynagrodzeń i zasiłków chorobowych oraz czasu pracy,

  • zgłaszanie pracowników do ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego,

  • sporządzanie raportów i analiz płacowych,

  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników,

  • prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników.

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • doświadczenie w pracy w obszarze kadrowo-płacowym.

Oferujemy
Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej, z wysokimi standardami jakości,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),

  • pakiet świadczeń socjalnych.