Nazwa pracodawcy:
Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019084pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdynia
województwo: pomorskie

Palacz - Portier

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • obsługa kotłowni węglowej,

  • obsługa portierni, dozór zakładu,

  • odpowiedzialność za obsługę kotłów C.O. połączonej z codziennym przeglądem instalacji grzewczej,

  • dbałość o porządek wokół budynków zakładu i przyległych dróg dojazdowych.

Wymagania
Zobowiązania:

  • sumiennego i starannego wykonywania prac oraz stosowania się do poleceń przełożonego,

  • przestrzegania ustalonego czasu pracy,

  • przestrzegania regulaminu pracy i ustalonego porządku,

  • dbania o dobro zakładu pracy oraz ochronienia jego mienia,

  • przestrzegania przepisów BHP i P.POŻ na swoim stanowisku pracy i na terenie zakładu.

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • możliwość skorzystania z przyzakładowej przychodni rehabilitacyjnej.