Nazwa pracodawcy:
Trenkwalder

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9018940pra

Miejsce pracy:
Polska, Grodzisk Mazowiecki
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Trenkwalder

Operator maszyn (k/m)

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn (maszyny rozdmuchowe oraz wytłaczarki),

  • przeprowadzanie przezbrojeń i uruchomień maszyn,

  • wypełnianie dokumentacji papierowej oraz elektronicznej,

  • drobne naprawy i prace konserwacyjne.

Wymagania
Oczekiwania:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn,

  • zdolności manualne, techniczne,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • chęć do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brgadowym.

Oferujemy
Oferujemy:

  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie + premie + pakiet benefitów pracowniczych,

  • szkolenia, które pozwolą Ci się rozwijać,

  • umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • organizowany dojazd z Żyrardowa oraz miejscowości po trasie.