Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019123pra

Miejsce pracy:
Polska, Niepołomice
województwo: małopolskie

Ustawiacz linii drukarskiej

Opis stanowiska Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku drukarza lub ukończona kierunkowa szkoła poligraficzna + bazowe doświadczenie w pracy na produkcji o wysokim poziomie automatyzacji
  • Otwartość na pracę w systemie wielozmianowym (czterobrygadowym)
  • Umiejętność radzenia sobie z problemami technicznymi, które mogą wystąpić na maszynach

Obowiązki:

  • Obsługa linii drukarskiej zgodnie z instrukcją stanowiskową
  • Kontrola jakości procesu drukowania
  • Obsługa oprogramowania do zarządzania zleceniami produkcyjnymi
  • Dokonywanie korekt w ustawieniach maszyn

Oferta:

  • Praca w stabilnej firmie
  • Umowa o pracę
  • Bogaty system premiowy
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna w pełni refundowana przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Opieka stomatologiczna
  • Preferencyjne pożyczki
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Paczki świąteczne i inicjatywy dobroczynne

Oferta dotyczy pracy stałej.