Nazwa pracodawcy:
ARTERIA CUSTOMER SERVICES Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019036pra

Miejsce pracy:
Polska, Ruda Śląska
województwo: śląskie

Doradca Klienta z j. czeskim / słowackim / węgierskim

Opis stanowiska
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Po okresie wdrożenia - PRACA ZDALNA

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa Klienta znanej francuskiej marki kosmetycznej - rozmowy prowadzone są wyłącznie w danym JĘZYKU: WĘGIERSKIM, SŁOWACKIM lub CZESKIM (wg kompetencji).

  • prowadzenie rozmów telefonicznych w ruchu przychodzącym jak i wychodzącym (wyłącznie wewnętrzna baza Klientów) oraz obsługa back office (w tym obsługa maili oraz social media),

  • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji, wspieranie kanałów retail i ecommerce.

Wymagania
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,

  • przyjazne środowisko pracy, o które wzajemnie dbamy również poza nią,

  • pracę w godzinach 09:00-19:00 poniedziałek - sobota (praca w systemie zmianowym) – możliwość elastycznego grafiku,

  • pakiet benefitów (opiekę zdrowotną, karty sportowe).

Oferujemy
Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • posiadasz znajomość języka węgierskiego lub czeskiego lub słowackiego na poziomie ojczystym,

  • dodatkowo posługujesz się językiem polskim lub angielskim (minimum B2),

  • mile widziane - posiadasz doświadczenie w obszarze obsługi klienta, zwłaszcza telefonicznej,

  • jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi oraz pracy zespołowej,

  • jesteś elastyczny oraz umiejętnie wypracowujesz ewentualne kompromisy,

  • obsługa komputera nie jest Ci obca,

  • potrafisz pracować w warunkach wielozadaniowości.