Nazwa pracodawcy:
BALTIC WOOD S.A.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019258pra

Miejsce pracy:
Polska, Jasło
województwo: podkarpackie

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska
Kluczowe zadania:

  • Wspieranie zespołu techników w wykonywaniu przeglądów maszyn oraz w usuwaniu awarii lub usterek.

  • Analizowanie i raportowanie awarii oraz wdrażanie działań korekcyjnych i prewencyjnych.

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne maszyn.

  • Przygotowywanie zapotrzebowania na remonty, modernizacje lub wymianę urządzeń.

  • Realizowanie modyfikacji, demontażu i instalacji maszyn.

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną do maszyn i urządzeń.

  • Opracowywanie procedur i instrukcji w zakresie UR, wdrażanie ich do pracy działu.

  • Opracowywanie i wdrażanie działań TPM.

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (studia mechaniczne, elektryczne, automatyka itp.).

  • Mile widziane przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe najlepiej w obszarze produkcyjnym lub UR.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Systematyczność, skrupulatność i precyzja w działaniu.

  • Zaangażowanie i elastyczność.

  • Umiejętność kompleksowego myślenia.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

  • Znajomość systemów klasy CMMS, ERP.

  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od 20 lat na rynku.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wsparcie w procesie wdrożenia do firmy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach merytorycznych.

  • Ofertę ZFŚŚ.

  • Program Grupowego Ubezpieczenia wraz z opieką medyczną.

  • Przyjazną atmosferę i pracę w kompetentnym zespole.