Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019498pra

Miejsce pracy:
Polska, Tarnowo Podgórne
województwo: wielkopolskie

Magazynier z UDT

Opis stanowiska Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego

  • Kompletacja zamówień za pomocą skanera

  • Przygotowanie przesyłek do wysyłki

  • Prace załadunkowo-rozładunkowe

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia UDT

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Oferta:

  • Praca od poniedziałku do piątku (godziny pracy 8:00-16:00)

  • Elastyczne zatrudnienie w ramach umowy-zlecenia

  • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.