Nazwa pracodawcy:
EAP24

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016846pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

EAP24

Key Account Manager

Opis stanowiska
Główne zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na rynku B2B / HR

  • Analiza potencjału biznesowego i motywacyjnego oraz kontakt z potencjalnym klientem

  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie prezentacji dla klientów

  • Obsługa pozyskanych kontraktów i odpowiedzialność za P&L klienta

  • Prowadzenie webinarów edukacyjnych dla branży HR

  • Planowanie oraz raportowanie działań (CRM)

  • Współpraca z partnerami EAP24

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów na rynku B2B / HR (min. 3 lata)

  • Znajomość branży HR (warunek konieczny)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Zainteresowanie obszarami psychologii i/lub prawa mile widziane

Oferujemy
Nasza oferta:

  • Praca 100% zdalna w godzinach 9:00 – 17:00 na podstawie kontraktu B2B

  • Wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system prowizyjny

  • Nieograniczony dostęp do szkoleń w obszarach takich jak psychologia, prawo, finanse

  • Praca w zespole, który stawia na relacje i dobrą atmosferę

  • Możliwość pracy w szybko rozwijającej się firmie oraz w perspektywicznej branży