Nazwa pracodawcy:
FRACTAL SP. Z O.O. SP.K.

Data dodania:
2024-05-06

Nr referencyjny:
9012112pra

Miejsce pracy:
Polska, Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie

Grafik 3D / Konstruktor

Opis stanowiska
Zakres obowiązków

  • przygotowywanie wizualizacji 3D na bazie otrzymanych materiałów

  • projektowanie przestrzenne brył i konstrukcji

  • przygotowywanie plików do druku i produkcji

  • współpraca z podwykonawcymi przy produkcji mebli i stref markowych

Wymagania
Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu

  • znajomość programów projektowania CAD (Autodesk Fusion 360, KeyShot)

  • znajomość pakietu Adobe w szczególności InDesign, Illustrator, Photoshop

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dobre zorganizowanie własnej pracy

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w zgranym zespole

  • możliwość awansu zawodowego w oparciu o jasną ścieżkę kariery

  • pracę przy projektach dla znanych światowych marek z branży beauty

  • ubezpieczenie grupowe

  • cykliczne imprezy firmowe

  • możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach

  • przytulne miejsce pracy z kominkiem, własnym stawem, ogrodem i parkingiem