Nazwa pracodawcy:
Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I.

Data dodania:
2024-05-06

Nr referencyjny:
9011548pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdynia, ul. Spółdzielcza 1
województwo: pomorskie

Pomoc Kuchenna

Opis stanowiska
Poszukujemy osoby do:

  • Pomocy przy przygotowywaniu posiłków,

  • Wydawania posiłków,

  • Obsługi kasy fiskalnej,

  • Utrzymania czystości w miejscu pracy.

Wymagania
Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy,

  • Odpowiedzialność za powierzone obowiązki,

  • Umiejętność samodzielnej pracy jak i współpracy zespołowej,

  • Gotowość podjęcia dłuższej współpracy,

  • Znajomości kuchni polskiej,

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy
Co oferujemy:

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Bezpłatna przychodnia lekarska dla pracowników,

  • Terminowe wynagrodzenie.