Nazwa pracodawcy:
Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9017965pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Targowa 82
województwo: mazowieckie

Kucharz

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • przygotowanie cotygodniowego menu, z uwzględnieniem dań wegetariańskich, wegańskich,

  • przygotowanie list zakupów,

  • zarządzanie zespołem,

  • praca na kuchni, obsługa urządzeń kuchennych,

  • przygotowywanie potraw zgodnie z tygodniowym menu, według receptur, dbanie o najwyższą jakość przygotowywanych posiłków,

  • przygotowywanie menu cateringowego,

  • pakowanie posiłków lub wydawanie na miejscu,

  • utrzymywanie miejsca pracy w czystości, dbanie o sprzęty,

  • zaangażowanie w realizację codziennych zadań.

Wymagania Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,

  • pasja do gotowania,

  • dobry smak, świadomość gotowania świeżych, naturalnych potraw bez wzmacniaczy smaku,

  • otwartość i komunikatywność,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • kreatywność,

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę zlecenie,

  • elastyczny grafik pracy,

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i kursy,

  • doskonałą lokalizację w pobliżu metra Dworzec Wileński.