Nazwa pracodawcy:
POLPHARMA S.A.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016870pra

Miejsce pracy:
Polska, Sieradz

Asystent / Asystentka obszaru usług kontraktowych

Opis stanowiska
Zadania:

  • Zarządzanie sprawami z zakresu marketingu, a w szczególności planowanie, koordynacja i realizacja działań marketingowych dla Działu Usług Kontraktowych

  • Prowadzenie spraw bieżących Działu Usług Kontraktowych, w tym zakup biletów przy podróżach służbowych, rezerwacja hoteli, prowadzeni sekretariatu

  • Wsparcie procesu podpisywania CDA/NDA z Klientami zewnętrznymi

  • Udział w procesie tworzenia artworków

  • Wsparcie rozwoju organizacji poprzez implementowanie najwyższych standardów współpracy z Klientem zagranicznym

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Umiejętność podzielności uwagi przy równoległym uczestnictwie w wielu projektach

  • Umiejętność efektywniej pracy pod presją czasu, w stresie, w sytuacjach nieprzewidywalnych na styku firma-Klient.

  • Zdolności interpersonalne

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Wiedza z zakresu marketingu, narzędzi internetowych

  • Doświadczenie w pracy ze środowiskiem międzynarodowym

  • Znajomość zagadnień handlowych, uwarunkowań rynkowych międzynarodowych i regulacji prawnych obrotu farmaceutykami

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych

  • Paczki świąteczne dla dzieci

  • Jeden dodatkowy dzień wolny

  • Program emerytalny