Nazwa pracodawcy:
NES Global Talent

Data dodania:
2024-05-03

Nr referencyjny:
8996728pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Document Controller

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • stała współpraca wewnętrzna i zewnętrzna z podwykonawcami

  • nadzór nad dokumentacją i korespondencją przedsiębiorstwa

  • zarządzanie dokumentacją i korespondencją przedsiębiorstwa (tworzenie, weryfikacja, archiwizacja)

  • weryfikacja i prowadzenie dokumentacji projektów

  • współtworzenie procedur związanych z wprowadzaniem i funkcjonowaniem systemu zarządzania jakością w firmie

  • edytowanie i przygotowywanie oraz wysyłanie korespondencji do inwestorów, rządu i klientów

  • współpraca z zespołami z innych organizacji

  • protokołowanie spotkań

  • odpowiedzialność za przygotowywanie dokumentów oraz wysłanie ich do klienta

  • przygotowywanie raportów o postępach projektu dla menedżera projektu oraz klienta

  • kontrola dokumentów przychodzących i wychodzących dla danego projektu oraz rysunków technicznych

  • tłumaczenie dokumentów

  • wspieranie projektowania w programie AutoCad

  • archiwizacja dokumentów

  • uczestnictwo w przedsięwzięciach rozwojowych i udoskonalających oraz szkolenie nowych pracowników i wdrażanie ich w działania firmy

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku technicznym

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją

  • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami

  • znajomość programu AutoCad

  • znajomość pakietu Office

  • znajomość języka angielskiego min. B2

Oferujemy
Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • praca stacjonarna

  • szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, uzbepieczenie etc.)