Nazwa pracodawcy:
Staff Partners

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
9015931pra

Miejsce pracy:
Polska, Białystok, Dojlidy Górne
województwo: podlaskie

Operator Maszyn produkcyjnych

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę i ustawianie maszyny

  • kontrolę procesu produkowanych wyrobów

  • kontrolę dokumentacji produkcyjnej

Wymagania

Na stanowisku oczekujemy:

  • minimalnego doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

  • umiejętności pracy w zespole

  • bezproblemowego rozróżniania kolorów

  • chęci podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

  • orzeczenia lekarskiego do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jego wyrobienia przed rozpoczęciem pracy

Oferujemy

Kandydatowi oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z założeniem na długofalową współpracę

  • dedykowanego trenera wdrażającego do pracy

  • możliwość rozwoju i awansu

  • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i technologii

  • atrakcyjny dodatek nocny oraz inne dodatki i premie