Nazwa pracodawcy:
Dibora & CO

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016555pra

Miejsce pracy:
Niemcy, Dolna Saksonia i Bawaria
województwo: zagranica

Kontakt:

Dibora & CO

Kierownik do prefabrykacji

Opis stanowiska Opis stanowiska

Poszukujemy do naszego zespołu przy samodzielnej produkcji prefabrykatów betonowych w regionie Południowych Niemiec i rejon Dolnej Saksonii (granica z Holandią).

KIEROWNIKA/ MAJSTRA/ INŻYNIERA współpracującego na linii produkcyjnej w zespole, do prostych czynności.

Wymagania Wymagania

  • działalność gospodarcza

  • A1

  • praktyka przy prefabrykacji betonowych elementów

  • umiejętność organizowania pracy

  • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

  • czytanie rysunku technicznego

Oferujemy Oferujemy

  • umowę współpracy

  • punktualne wypłaty

  • pracę na dłuższy czas

  • zakwaterowanie

  • dobre zarobki

  • możliwość podstawienia nowego busa