Nazwa pracodawcy:
KIRCHHOFF Polska Sp.z o.o. oddział Gliwice

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016828pra

Miejsce pracy:
Polska, Gliwice
województwo: śląskie

Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej maszyn i urządzeń oraz instalacji na terenie zakładu

  • Dokonywanie bieżących napraw oraz okresowych przeglądów maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym

  • Współpraca z serwisem lub zewnętrznymi firmami serwisowymi

  • Analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn, instalacji i budynków

  • Rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu

  • Organizacja przeglądów, konserwacji i remontów maszyn

Wymagania
Twój profil:

  • Wykształcenie techniczne min. zawodowe

  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu

  • Umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych

  • Znajomość działań naprawczych z zakresu mechaniki i pneumatyki

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez KIRCHHOFF Polska

  • Atrakcyjny pakiet premii (wydajnościowa, absencyjno– stażowa, adaptacyjna, roczna)

  • Bogaty pakiet socjalny, w tym świadczenia świąteczne, wakacyjne, dofinansowanie do stołówki pracowniczej, prywatną opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy